BRITANNICA SCHOOLS

Araştırma, araştırma için siteye girme ile devam ediyor. Çok çeşitli güvenilir, multimedya kaynakları üreten her arama konusu ile, temel bilgi okuryazarlığı becerilerini geliştirmek için Britannica School'u kullanın.

Britannica School hakkında

• Farklılaştırılmış öğretim ve STEM eğitimi için özel olarak hazırlanmış, önde gelen PreK-12 bilgi ve öğretim kaynağı liderini tanıyın.

• Konuya, medya türüne veya haftalık dönüşümlü içeriğe göre göz atmak için Britannica School'u kullanın .

• Yeni nesil bilim, güncel uluslararası müfredat standartlarıyla uyumlu, doğru, kurgusal olmayan, müfredatlar arası multimedya içeriğiyle dünyanın bilgisine erişin.

• Öğretmenler ve eğitimciler de dahil olmak üzere kurum içi editör ekibimiz tarafından yapılan yaklaşık 1.200'den fazla aylık içerik güncellemesiyle doğru güncel bilgilere ulaşın, bilgilerinizi her daim arttırın.

• Tablet, akıllı telefon, dizüstü bilgisayar, masaüstü bilgisayar ve daha fazlası için istediğiniz yerde ve istediğiniz cihazda oturum açın.

Makale karmaşıklığını tek bir tıklama ile ayarlayın.

Öğrenciler ve eğitimciler, yaşa uygun görünümü korurken okuma seviyelerini değiştirebilirler — birden fazla okuma seviyesindeki öğrenci sınıfları için ideal!

Kullanımı kolay içerik toplayıcıyla zaman kazanın.

Öğretmenler, etkinlikler için ilgili içerik türlerini bir arada gruplayabilir ve içeriği kolayca arayabilir, etiketleyebilir, kaydedebilir ve paylaşabilir.

Amerikada her 10 öğretmenden 6’sı Britannica school kullanıyor.Dünyada Britannica school kullanan okulların %95’i üyeliklerini yeniliyor.53.000 Okul Britannica school kullanıyor.

Başvuru Formu Orjinal Site